BPCI00121280151K00
MFR.Part #
BPCI00121280151K00
JLCPCB Part #
C6471066
Package
SMD,12x12mm
Description
1.42A 1.42A 150uH 280mΩ Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS