SCDS104R-101M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SCDS104R-101M-N
JLCPCB Part #
C329719
Package
SMD
Description
1.35A 100uH 304mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS