SCD0403T-4R7M-N
MFR.Part #
SCD0403T-4R7M-N
JLCPCB Part #
C280612
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.7A 4.7uH 94mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS