SCD03021T-4R7M-NA
MFR.Part #
SCD03021T-4R7M-NA
JLCPCB Part #
C285641
Package
SMD
Description
1.13A 210mΩ 4.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS