SCD03021T-4R7M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SCD03021T-4R7M-N
JLCPCB Part #
C365872
Package
SMD
Description
1.13A 210mΩ 4.7uH Unshielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS