SBY100505T-100Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SBY100505T-100Y-N
JLCPCB Part #
C285645
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 500mA 50mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS