SBK201209T-601Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SBK201209T-601Y-N
JLCPCB Part #
C108306
Package
0805
Description
1 300mA 400mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS