SBJ160808T-252Y-N
MFR.Part #
SBJ160808T-252Y-N
JLCPCB Part #
C285656
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1Ω 2.5kΩ@100MHz 200mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS