PBY321611T-100Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PBY321611T-100Y-N
JLCPCB Part #
C142052
Package
1206
Description
1 10Ω@100MHz 15mΩ 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS