SCDS127T-151M-N
MFR.Part #
SCDS127T-151M-N
JLCPCB Part #
C329758
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.42A 150uH 280mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS