PBY201209T-100Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
PBY201209T-100Y-N
JLCPCB Part #
C142066
Package
0805
Description
1 10mΩ 10Ω@100MHz 6A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS