NBQ100505T-121Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
NBQ100505T-121Y-N
JLCPCB Part #
C285681
Package
0402
Description
1 120Ω@100MHz 350mA 400mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS