BPDH000404122R5M00
MFR.Part #
BPDH000404122R5M00
JLCPCB Part #
C17515078
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.1A 1.55A 150mΩ 2.5uH ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS