MHCI06030-4R7M-S8
MFR.Part #
MHCI06030-4R7M-S8
JLCPCB Part #
C285711
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 35mΩ 4.7uH 5.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS