MHCI06020-4R7M-R8
MFR.Part #
MHCI06020-4R7M-R8
JLCPCB Part #
C329547
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4.5A 4.7uH 53mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS