MHCI06018-1R5M-R8L
MFR.Part #
MHCI06018-1R5M-R8L
JLCPCB Part #
C329543
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.5uH 26mΩ 6.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS