MHCI06015-3R3M-R8
MFR.Part #
MHCI06015-3R3M-R8
JLCPCB Part #
C329390
Package
SMD
Description
3.3A 3.3uH 5.5A 63mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS