BSPQ000603042N2C00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000603042N2C00
JLCPCB Part #
C5565023
Package
0201
Description
120mΩ 2.2nH 20@500MHz 600mA 9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS