MHCI05030-3R3M-R8
MFR.Part #
MHCI05030-3R3M-R8
JLCPCB Part #
C280583
Package
SMD
Description
3.3uH 4.5A 46mΩ 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS