MHCI05020-3R3M-R8
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCI05020-3R3M-R8
JLCPCB Part #
C280582
Package
SMD
Description
3.3uH 3.5A 5.5A 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS