BPDR00050530181K00
MFR.Part #
BPDR00050530181K00
JLCPCB Part #
C17307442
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.54Ω 180uH 220mA 220mA ±10% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS