MHCC10040-8R2M-R7
MFR.Part #
MHCC10040-8R2M-R7
JLCPCB Part #
C285788
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
30mΩ 6A 8.2uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.6x10.1mm Power Inductors ROHS