MHCC10040-1R5M-R7
MFR.Part #
MHCC10040-1R5M-R7
JLCPCB Part #
C280566
Package
SMD
Description
1.5uH 16A 22A 4.2mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS