LVS606028-1R5T-N
MFR.Part #
LVS606028-1R5T-N
JLCPCB Part #
C285830
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 16mΩ 4.8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS