LVH252A10H-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVH252A10H-100M-N
JLCPCB Part #
C285851
Package
SMD,2.5x2mm
Description
10uH 580mA 670mΩ 720mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS