LVS606020-150M-AU
MFR.Part #
LVS606020-150M-AU
JLCPCB Part #
C2936564
Package
SMD,6x6mm
Description
1.17A 1.17A 15uH 190mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS