LVS505020-1R0M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS505020-1R0M-N
JLCPCB Part #
C142125
Package
SMD,5x5mm
Description
1uH 25.2mΩ 3.6A 5.1A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS