LVS404018-680M-N
MFR.Part #
LVS404018-680M-N
JLCPCB Part #
C142129
Package
SMD,4x4mm
Description
1Ω 400mA 560mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS