BPCI00121280121M00
MFR.Part #
BPCI00121280121M00
JLCPCB Part #
C7220592
Package
SMD,12x12mm
Description
1.6A 1.6A 120uH 250mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS