LVS303012-100M-N
MFR.Part #
LVS303012-100M-N
JLCPCB Part #
C329596
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 275mΩ 520mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS