BPDR00060630220T00
MFR.Part #
BPDR00060630220T00
JLCPCB Part #
C17515156
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
112mΩ 22uH 900mA 900mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS