LVH252A12H-100M-N
MFR.Part #
LVH252A12H-100M-N
JLCPCB Part #
C142137
Package
SMD,2.5x2mm
Description
10uH 663mΩ 680mA 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS