LVF404015-2R2M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVF404015-2R2M-N
JLCPCB Part #
C142141
Package
SMD,4x4mm
Description
2.07A 2.2uH 2.34A 70.2mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS