LS0603-47NJ-N
MFR.Part #
LS0603-47NJ-N
JLCPCB Part #
C285885
Description
1.5A 1.7GHz 17@7.9MHz 47nH 75mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS