PBY100505T-102Y-N
MFR.Part #
PBY100505T-102Y-N
JLCPCB Part #
C142086
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 490mΩ 500mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS