HPPC06030-2R2M-Q8
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
HPPC06030-2R2M-Q8
JLCPCB Part #
C285900
Package
SMD,6x6mm
Description
11A 12A 2.2uH 8.5mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS