GBK160808T-121Y-N
MFR.Part #
GBK160808T-121Y-N
JLCPCB Part #
C280478
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 150mΩ 600mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS