CS0402-6N8J-S
MFR.Part #
CS0402-6N8J-S
JLCPCB Part #
C373748
Description
20@250MHz 4.8MHz 6.8nH 680mA 83mΩ ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS