CPY160808T-2R2T-NP
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CPY160808T-2R2T-NP
JLCPCB Part #
C285966
Package
0603
Description
1A 2.2uH 200mΩ Multilayer inductor ±30% 0603 Inductors (SMD) ROHS