CLH1608T-10NK-S
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CLH1608T-10NK-S
JLCPCB Part #
C285975
Package
0603
Description
10nH 12@100MHz 260mΩ 3GHz 600mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS