CLH1005T-1N3S-S
MFR.Part #
CLH1005T-1N3S-S
JLCPCB Part #
C365894
Description
1.3nH 100mΩ 400mA 8@100MHz 9GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS