CL321611T-3R3K-N
MFR.Part #
CL321611T-3R3K-N
JLCPCB Part #
C280248
Description
3.3uH 41MHz 45@10MHz 60mA 700mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS