CL201209T-2R2K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CL201209T-2R2K-N
JLCPCB Part #
C142267
Package
0805
Description
2.2uH 30mA 45@10MHz 50MHz 650mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS