LVS505040-330M-N
MFR.Part #
LVS505040-330M-N
JLCPCB Part #
C280540
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1.5A 190mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS