CHQ0603T-1N2B-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-1N2B-HU
JLCPCB Part #
C295688
Description
1.2nH 10GHz 14@500MHz 800mA 80mΩ Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS