CHQ0603T-12NH-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-12NH-HU
JLCPCB Part #
C2844916
Description
12nH 14@500MHz 230mA 3.3GHz 85mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS