BWCU00321619121M02
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWCU00321619121M02
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 2 300mΩ 370mA 50V - Common Mode Filters ROHS