BPSD00060525271K00
MFR.Part #
BPSD00060525271K00
JLCPCB Part #
C17343957
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
210mA 270uH 3.2Ω ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS