BSPQ000603046N8J00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSPQ000603046N8J00
JLCPCB Part #
C5565050
Description
20@500MHz 300mΩ 400mA 5.5GHz 6.8nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS