BPDH000707304R7M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDH000707304R7M00
JLCPCB Part #
C17220572
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
3.5A 3.5A 4.7uH 42mΩ ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS